Home
dracaena marginata

dracaena marginata

Šī tīmekļa vietne ir jaunā versija internetā atrodamajai Mazajai telpaugu enciklopēdijai. Autors mazo telpaugu enciklopēdiju sāka veidot kā piezīmju grāmatu, lai varētu vienuviet atrast būtisko informāciju par sev interesējošiem augiem, jo, diemžēl, daudzos izdevumos par telpaugiem katrā kautkā trūkst. Laika gaitā tā izauga līdz pamatīgam krājumam. Šeit ievietota dažādas – gan drukātās, gan tīmeklī atrodamās informācijas analīze un apkopojums, lai sniegtu maksimāli objektīvu aprakstu. Daudzus augus autors audzējis arī pats un par tiem dalās savā pieredzē. Ja pamanat nepilnības, vai Jūsu pieredze atšķiras, nebubuniet zem deguna par kļūdainu informāciju, rakstiet mums, lai varam labot!

Kontakti: telpaugi@inbox.lv

Ja neesi atradis šeit informāciju par sev interesējošo augu, raksti mums – gatavosim jaunu aprakstu!

Tekstu un fotogrāfiju pārpublicēšana bez autora piekrišanas aizliegta!!!!!!!!!

Pēdējā laikā pārāk daudz saradušies interneta portāli, ka bez sidrsapziņas pārmetumiem pa tiešu pārpublicē citu darba augļus. Jūs taču neesat starp tiem? Neesiet slinki, uzrakstiet paši, vai vismaz pajautājiet, vai tekstu īpašnieks ir ar mieru.

One thought on “Par mums

  1. paraugu KLONI” , tā notiek ar vairumu kas iemācās “Perfektu komerciju” kam nav nekāda sakar ar MĀKSLU bet gan ar “Rūpniecisku ražošanu” kā sietspiedē taisītās “Vecrīgas eļļas glezniņas” Es te pirms brīža uzkratīju varenu apcerēju pie viens meitiņas port-folio kurai liekas ka “Latvijā viss slikti” jo neatbilst UK “Paraugam” , beigās pārlasīju parādīju gudram ar viskur skolotam kolēģim un šis mani pārliecināja nepublicēt , JO tas jūtīgai būtnei būtu “Ilūziju krahs” ka viņa ir tik prasta atdarinātāja , bet tie kas taka nepareizi vismaz kaut ko vēl domā paši ar savu galvu un izjūtām :) Kardinālā atšķirība UK un pārējās Eiropas piegājienam ir “Tas nekam nav līdzīgs , KAM tu to pārdosi !?” strādniekam jāstrādā , jāpelna nauda slikti strādā ja nav kā paraugā! Tur kur nav “Konveijera strādnieka” funktiera lielākā uzslava ir “Nu tev DARBS ir kā nevienam , mēs tos pārdosim kā MĀKSLU ! ” un aizskrien bļaudams, ka atradis Jaunais talants ar unikāliem darbiem :) Pēdējais kas mani pamatīgi nošokēja šai jomā bija nesen vienā pasākumā sastapu meiteni kuras darbus reiz pilnīgi nejauši ieraudzīju iedams uz veikalu. Gāju Briselē uz foto veikalu , no mājām pa taisno sanāk iet caur vienu “Apšaubāmu” arābu rajonu , pēkšņi ieraudzīju kafijušņika logā plakātiņu par Foto isstādi , isti neatceros kautkādas lezbietes vai emancipācijas fanes no dažādām valstīm , kaut kas tāds , isti neatceros pirms kādiem 6-7 gadiem bija. Skatos sarakstā tante ar Latviešu vārdu uzvārdu nu iegāju palūrēt , un izrādījās ka tam sievišķim tur bija pat ļoti interesantas lietas , vēlāk pavācu ziņas un pat uzzināju ka tante nolauzusi LMA kas ar bij jūtams darbos. Kopš tā laika zināju ka TADA IR kaut nekad nebiju sastapis. Nu lūk un nesen sastapu vienā pasākumā izlasīju nopriecājos OO forši , kāds spicss “Jaunais” ar starp penšiem! Un sekojošais bij vienkārši šoks . Tante savu izdarīšanu sāka sāka tekstu ka “Viss ir pagātnē , tas viss vairs nav taisnība ar to viņa vairs nenodarbojoties” es jau tā uzmanīgi ieklausījos , nu bet nekas , beigās parādīja ļoti vecus mācību darbus piekam ne isti autora plānotā interpretācijā es biju neizpratnē. Taču vēlāk viss noskaidrojās , tante aktīva izmantoja savas iespējas un pamācījās krutā Foto skolā pastrādāja krutā foto kantorī “Es zinu kā taisa piķi” viss pārējais pagātne un vairs nav taisnība. FINŠS , viena no 101 bezpersoniskās lētās komercuhas cepējām kas līdzīgas kā ūdens lāses TOTIES izglītībā tāds ieraks tāds ieraksts “Viņi zin ko var pārdot” to ar ražojam VAIRUMĀ. 0  0

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s